Jeneratör, elektrik kesildiği anlarda devreye girerek elektrik üreten bir motordur. Motorun çalışması ve elektrik üretebilmesi için jeneratör mazotu gereklidir. Jeneratör mazotu, normal dizel motorlu araçlara konulan mazotlarla aynı olup, akaryakıt istasyonlarından satın alabilirsiniz. Jeneratörün kullanıldığı alana göre değişiklik gösterse de bir jeneratör mazotu deposuna ihtiyacınız olabilir.

Jeneratör bakımları düzgün ve zamanında yapılmaz ise olası bir elektrik kesintisinde güvendiğiniz jeneratörünüz çalışmayabilir. Jeneratörün diğer bir çalışmama sebebi ise jeneratör mazotudur. Eğer jeneratörünüzde jeneratör mazotu kalmamış ise çalışmayabilir, az kaldı ise kısa süre sonra elektrik kesintisini hissedebilirsiniz. Bu nedenle bakımlar önemli olduğu kadar jeneratör mazotuda önemlidir. Jeneratör mazotunu Kuzey Petrol'den satın alabilirsiniz.

Jeneratör mazotunu taşımak istemezseniz, Kuzey Petrol olarak 30 yıllık tecrübemiz ile hizmet vermeye hazırız. İster 100 litre ister 100 ton jeneratör mazotunu adrese mazot getirerek, deponuza boşaltımını sağlıyoruz.

Mazot servisi, toptan akaryakıt satışı ve adrese mazot konusunda 30 yıllık tecrübemiz ile müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ilk sıradadır. Mazot servisinde en önemli kriterlerden biri tank temizliğidir. Kuzey petrol olarak tank temizliğine önem verip, müşterilerimize en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Adrese mazot siparişi vermek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.