Günümüzde bir çok araç yanlış ve kalitesiz akaryakıt yüzünden hasar görmektedir. Aracınızın depo kapağında akaryakıt türü yazsa da bazen istasyon çalışanlarına tekrardan hatırlatmak yararınıza olabilir. Bu sayede aracınıza yanlış akaryakıt takviyesi yapılmasını engelleyebilirsiniz.

Kalitesiz akaryakıt konusu ise sürücülerin ve kullanıcıların en çok sorun yaşadığı problemlerdendir. Markası daha önce duyulmamış istasyonlardan alınan akaryakıtlar genel olarak kullanıcıların zararına oluyor. Litre fiyatı olarak daha uygun olan istasyonların tercih edilmesini önermiyoruz. Neden diye soracak olursanız, bizde uygun fiyata satıp daha fazla müşteri elde etmek isteriz fakat bizim akaryakıt kalitemiz ve bize gelen litre fiyatı bellidir. Bunun üzerinden çok az bir oynama şansımız olup, müşterilerimize en uygun fiyattan akaryakıt satışı yapmatayız.

Bir çok müşterimiz araçları dışında jeneratör v.b motorin ile çalışan makinalarına da akaryatıda almaktadır. Toplu olarak motorin aldığınızda ise evinize veya iş yerinize servislerimiz mevcuttur.